Galerie Kralingen


Galerie Kralingen valt onder Holland Pop Festival


's-Lands Werf 121  3063 GD Rotterdam


tel: 010 4135454 - mobiel: 06 53284430


e-mail:knap1833@gmail.com


Openingstijden:donderdag en vrijdag


van 14.00 - 18.00 uur verder op afspraak



home agenda overview exposities muziek lezingen en cursussen film congres projecten verhuur links contact holland popfestival 1970


GALERIES
Galerie Aelbrecht www.galerieaelbrecht.nl
Galerie Delta
Galerie Mirta Demare www.mirtademare-art.nl
Galerie Duo Duo
Galerie Mirta Demare www.mirtademare-art.nl
Galerie Ecce www.galerie-ecce.nl
Wilfried Lentz www.wilfriedlentz.com
PHOEBUS.Rotterdam www.phoebus.nl
RAM www.ram-art.nl
Bob Smit Gallery www.bobsmit.com
Galerie Cokkie Snoei www.cokkiesnoei.nl
Galerie Frank Taal www.franktaal.nl
V!P's Int.Art galleries www.vipsart.nl
ZIC ZERP www.ziczerp.nl
MUSEA
Chabot Museum Rotterdam www.chabotmuseum.nl
Boijmans Van Beuningen www.boijmans.nl
Kunsthal Rotterdam www.kunsthal.nl
Stedelijk Museum Schiedam www.stedelijkmuseumschiedam.nl
TENT.Centrum beeldende Kunst www.tentrotterdam.nl
Witte de With www.wdw.nl
Wereldmuseum www.wereldmuseum.nl